
X3 Holdings Co., Ltd (XTKG)
Останнє оновлення: 2026-10-23 14:37:40. Ціни відображають останні дані основної торгової сесії. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
X3 Holdings Co., Ltd (XTKG) належить до сектору -- та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить --, ринкова капіталізація — --, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від -- до --. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- |
Сьогоднішня ціна акцій X3 Holdings Co., Ltd (XTKG)
X3 Holdings Co., Ltd (XTKG) наразі торгується за -- $ станом на --; зміна порівняно з попередньою ціною закриття -- $: --
Під час сьогоднішньої звичайної торгової сесії XTKG торгувався в діапазоні між -- $ і -- $, з обсягом торгівлі -- акцій. Поточна ціна знаходиться -- сьогоднішнього діапазону.
Зміни ціни акцій X3 Holdings Co., Ltd (XTKG) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна X3 Holdings Co., Ltd (XTKG) перемістилася з 1.10 $ до 0.59 $, що показує падіння на 46.04% (0.51 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 0.48 $ до 1.11 $. Остання ціна перебуває поблизу нижньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 260.16 thousand акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Що таке X3 Holdings Co., Ltd (XTKG)?
Компанія X3 Holdings Co Ltd — це компанія, що відповідає за глобальне надання технологічних рішень та послуг у різноманітних галузях промисловості. Вона отримує доходи з таких ліній послуг: послуги з розробки програмного забезпечення; консалтингові та технічні підтримувальні послуги; абонентські послуги; торгівля; та інші, при цьому найбільший обсяг доходів надходить від послуг з розробки програмного забезпечення. У географічному плані всі доходи компанії походять з КНР.
Інформація про X3 Holdings Co., Ltd
| Працівники | 137 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції X3 Holdings Co., Ltd (XTKG) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції X3 Holdings Co., Ltd (XTKG) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій X3 Holdings Co., Ltd (XTKG) сьогодні?
2.Акції XTKG сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна XTKG на премаркеті?
4.Яка ціна XTKG на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції XTKG зараз?
6.Де знаходиться ціна XTKG відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить X3 Holdings Co., Ltd?
8.Яка ринкова капіталізація X3 Holdings Co., Ltd і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється XTKG на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує X3 Holdings Co., Ltd дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій XTKG
Оцініть вартість між акціями XTKG та USD.
Акції XTKG в USD
1.00 акцій XTKG = 0 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.



