Weyco Group Inc. (WEYS)
Останнє оновлення: 2026-10-23 02:27:40. Ціни відображають останні дані на момент закриття та знову оновлюватимуться наступного торгового дня. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Weyco Group Inc. (WEYS) належить до сектору WHOLESALE-APPAREL, PIECE GOODS & NOTIONS та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $51.68, ринкова капіталізація — $492.16M, а коефіцієнт P/E — 13.95. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $27.25 до $53.83. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$492.16M | |
$51.04 | |
$53.83 | |
$13.40 | |
$50.70 | |
16.14K | |
29.14K | |
13.95 | |
$53.83 | |
$27.25 | |
6.04% | |
-- |
Остання ціна закриття акцій Weyco Group Inc. (WEYS)
Weyco Group Inc. (WEYS) востаннє закрилася на рівні 50.70 $ станом на 2026-10-22 23:31:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 50.70 $: без змін
Під час останньої основної торгової сесії акції WEYS торгувалися в діапазоні від 13.40 $ до 53.83 $, а обсяг торгівлі становив 16.14K. Ціна закриття перебувала поблизу верхньої межі та поблизу до верхньої межі свого діапазону за 52 тижні.
Зміни ціни акцій Weyco Group Inc. (WEYS) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Weyco Group Inc. (WEYS) перемістилася з 52.73 $ до 51.68 $, що показує падіння на 1.99% (1.05 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 49.80 $ до 53.83 $. Остання ціна перебуває поблизу середини 7-денного діапазону, що вказує на помірне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 38.71 thousand акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни WEYS за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 91.9%
Зараз WEYS торгується за ціною $51.68 і перебуває на відстані 91.9% від 52-тижневого мінімуму $27.25 до 52-тижневого максимуму $53.83. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Weyco Group Inc. (WEYS)?
Weyco Group Inc — це компанія, що займається виробництвом, проектуванням та розповсюдженням взуття. Компанія розробляє та продає взуття для чоловіків, жінок і дітей. Вона реалізує свою одяг, аксесуари та взуття під брендами Florsheim, Nunn Bush, Stacy Adams, BOGS, Rafters і Forsake. Компанія організовує свою діяльність у дві сегменти: оптові операції в Північній Америці та роздрібні операції в Північній Америці. Більшість доходів компанії отримується з оптового сегменту, де її продукція продається взуттєвим, спеціалізованим та департаментським магазинам, а також електронним торговцям. Компанія має оперативне присутність у Сполучених Штатах, яка генерує основний обсяг доходів, а також у Канаді, Азії, Південній Африці та Австралії.
Інформація про Weyco Group Inc.
| Галузь | WHOLESALE-APPAREL, PIECE GOODS & NOTIONS |
| Працівники | 569 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Weyco Group Inc. (WEYS) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Weyco Group Inc. (WEYS) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Weyco Group Inc. (WEYS) сьогодні?
2.Акції WEYS сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна WEYS на премаркеті?
4.Яка ціна WEYS на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції WEYS зараз?
6.Де знаходиться ціна WEYS відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Weyco Group Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація Weyco Group Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється WEYS на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Weyco Group Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій WEYS
Оцініть вартість між акціями WEYS та USD.
Акції WEYS в USD
1.00 акцій WEYS = 51.68 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.



