Talos Energy, Inc. (TALO)
Останнє оновлення: 2026-10-24 02:53:20. Ціни відображають останні дані на момент закриття та знову оновлюватимуться наступного торгового дня. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Talos Energy, Inc. (TALO) належить до сектору CRUDE PETROLEUM & NATURAL GAS та котирується на біржі NYSE. Поточна ціна акції становить $18.38, ринкова капіталізація — $3.02B, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $9.35 до $18.73. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$3.02B | |
$17.84 | |
$37.64 | |
$5.00 | |
$17.66 | |
5.22M | |
2.44M | |
-- | |
$18.73 | |
$9.35 | |
-- | |
-- |
Остання ціна закриття акцій Talos Energy, Inc. (TALO)
Talos Energy, Inc. (TALO) востаннє закрилася на рівні 17.66 $ станом на 2026-10-23 23:45:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 17.66 $: без змін
Під час останньої основної торгової сесії акції TALO торгувалися в діапазоні від 5.00 $ до 37.64 $, а обсяг торгівлі становив 5.22M. Ціна закриття перебувала поблизу середини та поблизу до верхньої межі свого діапазону за 52 тижні.
Зміни ціни акцій Talos Energy, Inc. (TALO) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Talos Energy, Inc. (TALO) перемістилася з 17.03 $ до 18.38 $, що показує приріст на 7.92% (1.35 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 16.65 $ до 18.63 $. Остання ціна перебуває поблизу верхньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 3.86 million акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни TALO за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 96.3%
Зараз TALO торгується за ціною $18.38 і перебуває на відстані 96.3% від 52-тижневого мінімуму $9.35 до 52-тижневого максимуму $18.73. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Talos Energy, Inc. (TALO)?
Компанія Talos Energy Inc — незалежна нафтогазова компанія, що переважно займається розвідкою та видобутком на шельфі. Компанія має операції в Сполучених Штатах, Мексиканській затоці та за межами Мексики. Оперативні сегменти компанії включають: розвідку та видобуток нафти, природного газу й зріджених нафтових газів (NGL), а також сегмент CCS. Дохід отримується від продажу нафти, природного газу та зріджених нафтових газів покупцям.
Інформація про Talos Energy, Inc.
| Галузь | CRUDE PETROLEUM & NATURAL GAS |
| Працівники | 700 |
| Біржа | NYSE |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Talos Energy, Inc. (TALO) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Talos Energy, Inc. (TALO) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Talos Energy, Inc. (TALO) сьогодні?
2.Акції TALO сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна TALO на премаркеті?
4.Яка ціна TALO на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції TALO зараз?
6.Де знаходиться ціна TALO відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Talos Energy, Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація Talos Energy, Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється TALO на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Talos Energy, Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій TALO
Оцініть вартість між акціями TALO та USD.
Акції TALO в USD
1.00 акцій TALO = 18.379 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


