Strattec Security Corp. (STRT)
Останнє оновлення: 2026-10-21 22:44:20. Ціни відображають останні дані торгівлі на постмаркеті. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Strattec Security Corp. (STRT) належить до сектору MOTOR VEHICLE PARTS & ACCESSORIES та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $59.77, ринкова капіталізація — $240.65M, а коефіцієнт P/E — 11.72. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $57.01 до $93.00. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$240.65M | |
$60.00 | |
$110.96 | |
$6.26 | |
$60.58 | |
20.23K | |
80.24K | |
11.72 | |
$93.00 | |
$57.01 | |
-- | |
-- |
Ціна акцій Strattec Security Corp. (STRT) на постмаркеті
Strattec Security Corp. (STRT) станом на 2026-10-21 20:11:00 торгується за ціною 59.78 $ на постмаркеті; зміна порівняно з ціною закриття основної сесії 60.58 $: падіння на 1.32% (0.80 $).
Постмаркет-сесія показує, як інвестори оцінюють акції STRT після закриття основної сесії. Поточна ціна під час постмаркету перебуває нижче за ціни закриття основної сесії; оцінка настроїв під час постмаркет торгівлі: обережний.
Зміни ціни акцій Strattec Security Corp. (STRT) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Strattec Security Corp. (STRT) перемістилася з 63.36 $ до 59.77 $, що показує падіння на 5.67% (3.59 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 59.24 $ до 64.60 $. Остання ціна перебуває поблизу нижньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 54.73 thousand акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни STRT за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 7.7%
Зараз STRT торгується за ціною $59.77 і перебуває на відстані 7.7% від 52-тижневого мінімуму $57.01 до 52-тижневого максимуму $93.00. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Strattec Security Corp. (STRT)?
Компанія Strattec Security Corp розробляє, виробляє та продає механічні замки, електронно-посильовані замки й ключі. Вона також виготовляє корпуси замків запалювання, а також продукти для контролю доступу, у тому числі защіпки, системи електричного ковзання дверей і дверні ручки. Strattec відправляє продукцію клієнтам у США, Канаді, Мексиці, Європі, Південній Америці, Кореї та Китаї й надає повний послуговий післяпродажний супровід. Крім того, Strattec постачає продукцію для ринків важковантажних автомобілів і рекреаційних транспортних засобів, а також високоточні литі деталі.
Інформація про Strattec Security Corp.
| Галузь | MOTOR VEHICLE PARTS & ACCESSORIES |
| Працівники | 2654 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Strattec Security Corp. (STRT) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Strattec Security Corp. (STRT) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Strattec Security Corp. (STRT) сьогодні?
2.Акції STRT сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна STRT на премаркеті?
4.Яка ціна STRT на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції STRT зараз?
6.Де знаходиться ціна STRT відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Strattec Security Corp.?
8.Яка ринкова капіталізація Strattec Security Corp. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється STRT на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Strattec Security Corp. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій STRT
Оцініть вартість між акціями STRT та USD.
Акції STRT в USD
1.00 акцій STRT = 59.768 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


