Pulse Biosciences, Inc. (PLSE)
Останнє оновлення: 2026-10-21 14:53:20. Ціни відображають останні дані основної торгової сесії. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Pulse Biosciences, Inc. (PLSE) належить до сектору Хірургічні, медичні інструменти та апарати та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $51.55, ринкова капіталізація — $3.39B, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $12.56 до $58.90. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$3.39B | |
$51.16 | |
$58.90 | |
$1.18 | |
$50.84 | |
87.89K | |
521.42K | |
-- | |
$58.90 | |
$12.56 | |
-- | |
-- |
Сьогоднішня ціна акцій Pulse Biosciences, Inc. (PLSE)
Pulse Biosciences, Inc. (PLSE) наразі торгується за 51.55 $ станом на 2026-10-21 14:51:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 50.84 $: зростання на 1.39% (0.70 $)
Під час сьогоднішньої звичайної торгової сесії PLSE торгувався в діапазоні між 1.18 $ і 58.90 $, з обсягом торгівлі 87.89K акцій. Поточна ціна знаходиться поблизу верхньої межі сьогоднішнього діапазону.
Зміни ціни акцій Pulse Biosciences, Inc. (PLSE) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Pulse Biosciences, Inc. (PLSE) перемістилася з 52.45 $ до 51.55 $, що показує падіння на 1.73% (0.91 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 43.32 $ до 53.98 $. Остання ціна перебуває поблизу верхньої межі 7-денного діапазону, що вказує на помірне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 401.67 thousand акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни PLSE за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 84.1%
Зараз PLSE торгується за ціною $51.55 і перебуває на відстані 84.1% від 52-тижневого мінімуму $12.56 до 52-тижневого максимуму $58.90. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Pulse Biosciences, Inc. (PLSE)?
Компанія Pulse Biosciences Inc — це новаційна біоелектрична медична компанія, що прагне до інновацій у галузі охорони здоров’я за допомогою запатентованої технології наноімпульсної стимуляції — революційної енергетичної модальності, яка вводить імпульси електричної енергії тривалістю наносекунди, кожен з яких триває менше мільйонної частини секунди, у цільові клітини без термального впливу та при цьому не пошкоджує сусідню неклітинну тканину. Технологія NPS, також відома як наносекундна імпульсна абляція або технологія nsPFA, коли використовується для абляції клітинних тканин, може застосовуватися для лікування різноманітних медичних станів, оптимальне вирішення яких досі залишається невирішеним.
Інформація про Pulse Biosciences, Inc.
| Галузь | Хірургічні, медичні інструменти та апарати |
| Працівники | 116 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Pulse Biosciences, Inc. (PLSE) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Pulse Biosciences, Inc. (PLSE) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Pulse Biosciences, Inc. (PLSE) сьогодні?
2.Акції PLSE сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна PLSE на премаркеті?
4.Яка ціна PLSE на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції PLSE зараз?
6.Де знаходиться ціна PLSE відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Pulse Biosciences, Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація Pulse Biosciences, Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється PLSE на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Pulse Biosciences, Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій PLSE
Оцініть вартість між акціями PLSE та USD.
Акції PLSE в USD
1.00 акцій PLSE = 51.545 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


