
Peace Acquisition Corp. (PECE)
Останнє оновлення: 2026-10-22 22:05:00. Ціни відображають останні дані торгівлі на постмаркеті. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Peace Acquisition Corp. (PECE) належить до сектору BLANK CHECKS та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $10.03, ринкова капіталізація — $84.54M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $9.87 до $10.03. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$84.54M | |
$10.03 | |
$10.03 | |
$9.87 | |
$10.03 | |
4.43K | |
55.88K | |
-- | |
$10.03 | |
$9.87 | |
-- | |
-- |
Ціна акцій Peace Acquisition Corp. (PECE) на постмаркеті
Peace Acquisition Corp. (PECE) станом на 2026-10-22 19:44:00 торгується за ціною 10.03 $ на постмаркеті; зміна порівняно з ціною закриття основної сесії 10.03 $: падіння на 0.05% (0.00 $).
Постмаркет-сесія показує, як інвестори оцінюють акції PECE після закриття основної сесії. Поточна ціна під час постмаркету перебуває поблизу ціни закриття основної сесії; оцінка настроїв під час постмаркет торгівлі: обережний.
Зміни ціни акцій Peace Acquisition Corp. (PECE) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Peace Acquisition Corp. (PECE) перемістилася з 10.00 $ до 10.03 $, що показує приріст на 0.25% (0.03 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 10.00 $ до 10.03 $. Остання ціна перебуває поблизу верхньої межі 7-денного діапазону, що вказує на боковий рух.
Середній щоденний обсяг становив 68.66 thousand акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни PECE за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 96.9%
Зараз PECE торгується за ціною $10.03 і перебуває на відстані 96.9% від 52-тижневого мінімуму $9.87 до 52-тижневого максимуму $10.03. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Peace Acquisition Corp. (PECE)?
Компанія Peace Acquisition Corp є компанією з відкритим чеком.
Інформація про Peace Acquisition Corp.
| Галузь | BLANK CHECKS |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Peace Acquisition Corp. (PECE) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Peace Acquisition Corp. (PECE) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Peace Acquisition Corp. (PECE) сьогодні?
2.Акції PECE сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна PECE на премаркеті?
4.Яка ціна PECE на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції PECE зараз?
6.Де знаходиться ціна PECE відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Peace Acquisition Corp.?
8.Яка ринкова капіталізація Peace Acquisition Corp. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється PECE на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Peace Acquisition Corp. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій PECE
Оцініть вартість між акціями PECE та USD.
Акції PECE в USD
1.00 акцій PECE = 10.025 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


