Envista Holdings Corporation (NVST)
Останнє оновлення: 2026-10-21 14:49:00. Ціни відображають останні дані основної торгової сесії. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Envista Holdings Corporation (NVST) належить до сектору DENTAL EQUIPMENT & SUPPLIES та котирується на біржі NYSE. Поточна ціна акції становить $23.04, ринкова капіталізація — $3.63B, а коефіцієнт P/E — 38.84. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $18.77 до $30.42. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$3.63B | |
$22.94 | |
$52.03 | |
$10.08 | |
$22.97 | |
1.26M | |
2.85M | |
38.84 | |
$30.42 | |
$18.77 | |
-- | |
-- |
Сьогоднішня ціна акцій Envista Holdings Corporation (NVST)
Envista Holdings Corporation (NVST) наразі торгується за 23.04 $ станом на 2026-10-21 14:32:57; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 22.97 $: зростання на 0.30% (0.07 $)
Під час сьогоднішньої звичайної торгової сесії NVST торгувався в діапазоні між 10.08 $ і 52.03 $, з обсягом торгівлі 1.26M акцій. Поточна ціна знаходиться поблизу нижньої межі сьогоднішнього діапазону.
Зміни ціни акцій Envista Holdings Corporation (NVST) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Envista Holdings Corporation (NVST) перемістилася з 22.72 $ до 23.04 $, що показує приріст на 1.41% (0.32 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 22.20 $ до 23.67 $. Остання ціна перебуває поблизу середини 7-денного діапазону, що вказує на помірне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 2.88 million акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни NVST за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 36.7%
Зараз NVST торгується за ціною $23.04 і перебуває на відстані 36.7% від 52-тижневого мінімуму $18.77 до 52-тижневого максимуму $30.42. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Envista Holdings Corporation (NVST)?
Компанія Envista Holdings Corp є компанією з виробництва стоматологічних товарів. Вона розробляє, виготовляє та продає портфелі стоматологічних витратних матеріалів, обладнання й послуг для стоматологів. Бізнес компанії складається з двох сегментів: «Спеціалізовані продукти та технології» і «Обладнання та витратні матеріали». Сегмент «Спеціалізовані продукти та технології», який забезпечує основну частину доходів, розробляє, виготовляє та реалізує системи зубних імплантатів, у тому числі регенеративні рішення, зубні протези, а також супутнє програмне забезпечення й технології для лікування, а також брекет-системи ортодонтичні, елайнерні системи та лабораторні вироби. Географічно більшість доходів компанія отримує з Північної Америки, за нею слідують Західна Європа та інші розвинені й країни з розвиваючоюся економікою.
Інформація про Envista Holdings Corporation
| Галузь | DENTAL EQUIPMENT & SUPPLIES |
| Працівники | 12000 |
| Біржа | NYSE |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Envista Holdings Corporation (NVST) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Envista Holdings Corporation (NVST) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Envista Holdings Corporation (NVST) сьогодні?
2.Акції NVST сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна NVST на премаркеті?
4.Яка ціна NVST на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції NVST зараз?
6.Де знаходиться ціна NVST відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Envista Holdings Corporation?
8.Яка ринкова капіталізація Envista Holdings Corporation і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється NVST на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Envista Holdings Corporation дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій NVST
Оцініть вартість між акціями NVST та USD.
Акції NVST в USD
1.00 акцій NVST = 23.04 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.



