NioCorp Developments Ltd (NB)
Останнє оновлення: 2026-10-22 14:49:20. Ціни відображають останні дані основної торгової сесії. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
NioCorp Developments Ltd (NB) належить до сектору Видобуток металів та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $3.05, ринкова капіталізація — $441.92M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $2.95 до $9.05. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$441.92M | |
$3.02 | |
$12.58 | |
$1.27 | |
$3.13 | |
579.69K | |
3.04M | |
-- | |
$9.05 | |
$2.95 | |
-- | |
-- |
Сьогоднішня ціна акцій NioCorp Developments Ltd (NB)
NioCorp Developments Ltd (NB) наразі торгується за 3.05 $ станом на 2026-10-22 14:47:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 3.13 $: падіння на 2.72% (0.08 $)
Під час сьогоднішньої звичайної торгової сесії NB торгувався в діапазоні між 1.27 $ і 12.58 $, з обсягом торгівлі 579.69K акцій. Поточна ціна знаходиться поблизу нижньої межі сьогоднішнього діапазону.
Зміни ціни акцій NioCorp Developments Ltd (NB) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна NioCorp Developments Ltd (NB) перемістилася з 3.34 $ до 3.05 $, що показує падіння на 8.83% (0.29 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 2.95 $ до 3.55 $. Остання ціна перебуває поблизу нижньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 3.55 million акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни NB за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 1.6%
Зараз NB торгується за ціною $3.05 і перебуває на відстані 1.6% від 52-тижневого мінімуму $2.95 до 52-тижневого максимуму $9.05. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке NioCorp Developments Ltd (NB)?
Компанія NioCorp Developments Ltd займається розвідкою та розробкою корисних копалин у Північній Америці, зокрема, родовища Елк Крік — ніобій/скандій/титан.
Інформація про NioCorp Developments Ltd
| Галузь | Видобуток металів |
| Працівники | 14 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції NioCorp Developments Ltd (NB) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції NioCorp Developments Ltd (NB) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій NioCorp Developments Ltd (NB) сьогодні?
2.Акції NB сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна NB на премаркеті?
4.Яка ціна NB на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції NB зараз?
6.Де знаходиться ціна NB відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить NioCorp Developments Ltd?
8.Яка ринкова капіталізація NioCorp Developments Ltd і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється NB на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує NioCorp Developments Ltd дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій NB
Оцініть вартість між акціями NB та USD.
Акції NB в USD
1.00 акцій NB = 3.045 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


