Corvex, Inc. (MOVE)
Останнє оновлення: 2026-10-22 09:18:40. Ціни відображають найновіші дані торгівлі на премаркеті. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Corvex, Inc. (MOVE) належить до сектору SERVICES-COMPUTER PROCESSING & DATA PREPARATION та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $8.52, ринкова капіталізація — $269.46M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $3.44 до $26.72. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$269.46M | |
$8.62 | |
$3,013.26 | |
$3.44 | |
$8.45 | |
13.00 | |
369.17K | |
-- | |
$26.72 | |
$3.44 | |
-- | |
-- |
Ціна акцій Corvex, Inc. (MOVE) на премаркеті
Corvex, Inc. (MOVE) станом на 2026-10-22 08:10:00 торгується за ціною 8.52 $ на премаркеті; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 8.45 $: зростання на 0.84% (0.07 $)
Премаркет торгівля показує, як інвестори оцінюють акції MOVE до відкриття основної сесії. Поточна ціна на премаркеті перебуває вище за попередньої ціни закриття, що свідчить про такі ранні настрої: позитивний.
Зміни ціни акцій Corvex, Inc. (MOVE) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Corvex, Inc. (MOVE) перемістилася з 9.15 $ до 8.52 $, що показує падіння на 6.87% (0.63 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 7.19 $ до 9.66 $. Остання ціна перебуває поблизу середини 7-денного діапазону, що вказує на значне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 70.82 thousand акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни MOVE за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 21.8%
Зараз MOVE торгується за ціною $8.52 і перебуває на відстані 21.8% від 52-тижневого мінімуму $3.44 до 52-тижневого максимуму $26.72. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Corvex, Inc. (MOVE)?
Компанія Movano Inc розробляє платформу для надання цільових медичних рішень, щоб висувати медичні дані високої якості на перший план у споживчих пристроях охорони здоров’я. Першим комерційним продуктом, що розробляється, є кільце Evie Ring — носимий пристрій, спеціально створений для жінок. Кільце Evie Ring об'єднує показники здоров’я та добробуту, щоб надати повну картину стану здоров’я користувача, зокрема: частоту серцевих скорочень у спокійному стані, варіабельність частоти серцевих скорочень (HRV), насичення крові киснем (SpO2), частоту дихання, варіабельність температури шкіри, відстеження менструального циклу та овуляції, відстеження симптомів менструації, профіль активності, у тому числі кроки, активні хвилини та спалені калорії, стадії та тривалість сну і відстеження настрою.
Інформація про Corvex, Inc.
| Галузь | SERVICES-COMPUTER PROCESSING & DATA PREPARATION |
| Працівники | 32 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Corvex, Inc. (MOVE) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Corvex, Inc. (MOVE) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Corvex, Inc. (MOVE) сьогодні?
2.Акції MOVE сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна MOVE на премаркеті?
4.Яка ціна MOVE на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції MOVE зараз?
6.Де знаходиться ціна MOVE відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Corvex, Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація Corvex, Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється MOVE на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Corvex, Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій MOVE
Оцініть вартість між акціями MOVE та USD.
Акції MOVE в USD
1.00 акцій MOVE = 8.521 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


