Mobileye Global Inc. (MBLY)
Останнє оновлення: 2026-10-23 08:19:00. Ціни відображають найновіші дані торгівлі на премаркеті. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Mobileye Global Inc. (MBLY) належить до сектору Послуги: попередньо підготовлене програмне забезпечення та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $6.97, ринкова капіталізація — $5.97B, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $6.47 до $14.52. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$5.97B | |
$6.94 | |
$64.48 | |
$6.47 | |
$6.95 | |
1.99K | |
5.33M | |
-- | |
$14.52 | |
$6.47 | |
-- | |
-- |
Ціна акцій Mobileye Global Inc. (MBLY) на премаркеті
Mobileye Global Inc. (MBLY) станом на 2026-10-23 08:14:00 торгується за ціною 6.97 $ на премаркеті; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 6.95 $: зростання на 0.29% (0.02 $)
Премаркет торгівля показує, як інвестори оцінюють акції MBLY до відкриття основної сесії. Поточна ціна на премаркеті перебуває поблизу попередньої ціни закриття, що свідчить про такі ранні настрої: позитивний.
Зміни ціни акцій Mobileye Global Inc. (MBLY) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Mobileye Global Inc. (MBLY) перемістилася з 7.15 $ до 6.97 $, що показує падіння на 2.52% (0.18 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 6.86 $ до 7.60 $. Остання ціна перебуває поблизу нижньої межі 7-денного діапазону, що вказує на помірне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 6.69 million акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни MBLY за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 6.2%
Зараз MBLY торгується за ціною $6.97 і перебуває на відстані 6.2% від 52-тижневого мінімуму $6.47 до 52-тижневого максимуму $14.52. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Mobileye Global Inc. (MBLY)?
Компанія Mobileye Global Inc займається розробкою та впровадженням технологій і рішень для систем допомоги водію (ADAS) і автономного управління. Вона створює портфель комплексних рішень для систем допомоги водію та автономного управління, щоб забезпечити потрібні можливості для майбутнього автономного управління, використовуючи комплексний набір спеціально розроблених програмних та апаратних технологій. Звітними сегментами компанії є Mobileye та Інші. Її рішення включають: Driver Assist, Cloud-Enhanced Driver Assist, Mobileye SuperVision Lite, Mobileye SuperVision, Mobileye Chauffeur, Mobileye Drive, Систему автономного управління та Транспортні засоби. Найбільший обсяг доходів компанія отримує від сегменту Mobileye.
Інформація про Mobileye Global Inc.
| Галузь | Послуги: попередньо підготовлене програмне забезпечення |
| Працівники | 4200 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Mobileye Global Inc. (MBLY) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Mobileye Global Inc. (MBLY) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Mobileye Global Inc. (MBLY) сьогодні?
2.Акції MBLY сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна MBLY на премаркеті?
4.Яка ціна MBLY на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції MBLY зараз?
6.Де знаходиться ціна MBLY відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Mobileye Global Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація Mobileye Global Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється MBLY на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Mobileye Global Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій MBLY
Оцініть вартість між акціями MBLY та USD.
Акції MBLY в USD
1.00 акцій MBLY = 6.97 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


