Kontoor Brands, Inc. (KTB)
Останнє оновлення: 2026-10-21 14:50:20. Ціни відображають останні дані основної торгової сесії. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Kontoor Brands, Inc. (KTB) належить до сектору MEN'S & BOYS' FURNISHGS, WORK CLOTHG, & ALLIED GARMENTS та котирується на біржі NYSE. Поточна ціна акції становить $75.32, ринкова капіталізація — $3.99B, а коефіцієнт P/E — 15.30. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $56.19 до $88.96. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$3.99B | |
$75.75 | |
$96.80 | |
$12.91 | |
$75.02 | |
98.98K | |
728.48K | |
15.30 | |
$88.96 | |
$56.19 | |
2.85% | |
-- |
Сьогоднішня ціна акцій Kontoor Brands, Inc. (KTB)
Kontoor Brands, Inc. (KTB) наразі торгується за 75.32 $ станом на 2026-10-21 14:49:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 75.02 $: зростання на 0.40% (0.30 $)
Під час сьогоднішньої звичайної торгової сесії KTB торгувався в діапазоні між 12.91 $ і 96.80 $, з обсягом торгівлі 98.98K акцій. Поточна ціна знаходиться поблизу верхньої межі сьогоднішнього діапазону.
Зміни ціни акцій Kontoor Brands, Inc. (KTB) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Kontoor Brands, Inc. (KTB) перемістилася з 66.06 $ до 75.32 $, що показує приріст на 14.02% (9.26 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 64.93 $ до 76.97 $. Остання ціна перебуває поблизу верхньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 813.88 thousand акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни KTB за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 58.4%
Зараз KTB торгується за ціною $75.32 і перебуває на відстані 58.4% від 52-тижневого мінімуму $56.19 до 52-тижневого максимуму $88.96. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Kontoor Brands, Inc. (KTB)?
Kontoor Brands Inc — це компанія з виробництва одягу для стилю життя. Вона займається проектуванням, виготовленням, пошуком постачальників, маркетингом та дистрибуцією свого портфеля брендів, у тому числі Wrangler і Lee. Компанія виготовляє продукцію на власних та орендованих об'єктах і розповсюджує її через як мережеві, так і електронні торговельні точки. У компанії є два звітні сегменти: Wrangler і Lee. Більшу частину своїх доходів компанія отримує від сегменту Wrangler. Географічні сегменти компанії — це США та міжнародний ринок, причому більша частина доходів надходить зі Сполучених Штатів.
Інформація про Kontoor Brands, Inc.
| Галузь | MEN'S & BOYS' FURNISHGS, WORK CLOTHG, & ALLIED GARMENTS |
| Працівники | 10600 |
| Біржа | NYSE |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Kontoor Brands, Inc. (KTB) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Kontoor Brands, Inc. (KTB) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Kontoor Brands, Inc. (KTB) сьогодні?
2.Акції KTB сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна KTB на премаркеті?
4.Яка ціна KTB на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції KTB зараз?
6.Де знаходиться ціна KTB відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Kontoor Brands, Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація Kontoor Brands, Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється KTB на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Kontoor Brands, Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій KTB
Оцініть вартість між акціями KTB та USD.
Акції KTB в USD
1.00 акцій KTB = 75.32 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.



