Jade Biosciences, Inc. (JBIO)
Останнє оновлення: 2026-10-23 12:34:00. Ціни відображають найновіші дані торгівлі на премаркеті. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Jade Biosciences, Inc. (JBIO) належить до сектору Фармацевтичні препарати та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $15.28, ринкова капіталізація — $962.23M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $7.55 до $28.00. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$962.23M | |
$14.94 | |
$28.00 | |
$6.57 | |
$14.91 | |
742.00 | |
910.71K | |
-- | |
$28.00 | |
$7.55 | |
-- | |
-- |
Ціна акцій Jade Biosciences, Inc. (JBIO) на премаркеті
Jade Biosciences, Inc. (JBIO) станом на 2026-10-23 12:30:00 торгується за ціною 15.28 $ на премаркеті; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 14.91 $: зростання на 2.48% (0.37 $)
Премаркет торгівля показує, як інвестори оцінюють акції JBIO до відкриття основної сесії. Поточна ціна на премаркеті перебуває вище за попередньої ціни закриття, що свідчить про такі ранні настрої: позитивний.
Зміни ціни акцій Jade Biosciences, Inc. (JBIO) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Jade Biosciences, Inc. (JBIO) перемістилася з 13.44 $ до 15.28 $, що показує приріст на 13.69% (1.84 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 7.55 $ до 15.51 $. Остання ціна перебуває поблизу верхньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 915.86 thousand акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни JBIO за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 37.8%
Зараз JBIO торгується за ціною $15.28 і перебуває на відстані 37.8% від 52-тижневого мінімуму $7.55 до 52-тижневого максимуму $28.00. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Jade Biosciences, Inc. (JBIO)?
Компанія Jade Biosciences Inc зосереджена на розробці терапій для вирішення критично важливих невиконаних потреб у галузі аутоімунних захворювань. Її актив, JADE-001, буде спрямований на шлях анти-A проліферативного індукуючого ліганда (APRIL) для нефропатії імуноглобуліну А (IgA); зараз проводяться дослідження, що дають підстави для подання заявки на дослідний новий препарат, і починається перше клінічне дослідження на людях. У портфелі компанії Jade також є дві нерозкриті програми оптимізованого виявлення антитіл — JADE-002 та JADE-003, які зараз перебувають у доклінічному розвитку. Компанія Jade була запущена на основі активів, отриманих у ліцензію від Paragon Therapeutics — двигуна з виявлення антитіл, заснованого Fairmount.
Інформація про Jade Biosciences, Inc.
| Галузь | Фармацевтичні препарати |
| Працівники | 55 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Jade Biosciences, Inc. (JBIO) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Jade Biosciences, Inc. (JBIO) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Jade Biosciences, Inc. (JBIO) сьогодні?
2.Акції JBIO сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна JBIO на премаркеті?
4.Яка ціна JBIO на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції JBIO зараз?
6.Де знаходиться ціна JBIO відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Jade Biosciences, Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація Jade Biosciences, Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється JBIO на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Jade Biosciences, Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій JBIO
Оцініть вартість між акціями JBIO та USD.
Акції JBIO в USD
1.00 акцій JBIO = 15.28 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


