ITT Inc. (ITT)
Останнє оновлення: 2026-10-22 23:25:20. Ціни відображають останні дані торгівлі на постмаркеті. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
ITT Inc. (ITT) належить до сектору PUMPS & PUMPING EQUIPMENT та котирується на біржі NYSE. Поточна ціна акції становить $188.25, ринкова капіталізація — $17.53B, а коефіцієнт P/E — 42.49. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $166.96 до $230.32. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$17.53B | |
$196.27 | |
$230.32 | |
$16.67 | |
$200.34 | |
794.32K | |
808.75K | |
42.49 | |
$230.32 | |
$166.96 | |
0.69% | |
-- |
Ціна акцій ITT Inc. (ITT) на постмаркеті
ITT Inc. (ITT) станом на 2026-10-22 23:00:00 торгується за ціною 188.22 $ на постмаркеті; зміна порівняно з ціною закриття основної сесії 200.34 $: падіння на 6.05% (12.12 $).
Постмаркет-сесія показує, як інвестори оцінюють акції ITT після закриття основної сесії. Поточна ціна під час постмаркету перебуває нижче за ціни закриття основної сесії; оцінка настроїв під час постмаркет торгівлі: обережний.
Зміни ціни акцій ITT Inc. (ITT) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна ITT Inc. (ITT) перемістилася з 201.66 $ до 188.25 $, що показує падіння на 6.65% (13.41 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 185.33 $ до 203.20 $. Остання ціна перебуває поблизу нижньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 661.70 thousand акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни ITT за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 33.6%
Зараз ITT торгується за ціною $188.25 і перебуває на відстані 33.6% від 52-тижневого мінімуму $166.96 до 52-тижневого максимуму $230.32. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке ITT Inc. (ITT)?
ITT розпочала свій шлях як International Telephone & Telegraph у 1920 році. Протягом десятиліть, завдяки численним поглинанням у середині XX століття, ITT перетворилася від виробництва телефонного комутаційного обладнання до управління готелями, прокатом автомобілів, страховими агентствами та хлібопекарнями. У 1995 році компанія розділилася на три окремі підприємства, одне з яких — ITT — діє й донині. Після ще кількох відокремлень у 2011 році сьогодні ITT Inc. продає автомобільні, промислові та аерокосмічні продукти, такі як гальмівні колодки, ущільнення, насоси, клапани, з’єднувачі та регулятори. Компанія має операції по всьому світу і значне присутність у Північній Америці, Європі та Азії.
Інформація про ITT Inc.
| Галузь | PUMPS & PUMPING EQUIPMENT |
| Працівники | 11600 |
| Біржа | NYSE |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції ITT Inc. (ITT) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції ITT Inc. (ITT) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій ITT Inc. (ITT) сьогодні?
2.Акції ITT сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна ITT на премаркеті?
4.Яка ціна ITT на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції ITT зараз?
6.Де знаходиться ціна ITT відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить ITT Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація ITT Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється ITT на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує ITT Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій ITT
Оцініть вартість між акціями ITT та USD.
Акції ITT в USD
1.00 акцій ITT = 188.247 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


