Integer Holdings Corporation (ITGR)
Останнє оновлення: 2026-10-22 00:18:40. Ціни відображають останні дані на момент закриття та знову оновлюватимуться наступного торгового дня. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Integer Holdings Corporation (ITGR) належить до сектору Електромедичні та електротерапевтичні апарати та котирується на біржі NYSE. Поточна ціна акції становить $126.73, ринкова капіталізація — $4.31B, а коефіцієнт P/E — 33.55. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $62.00 до $126.92. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$4.31B | |
$126.73 | |
$146.36 | |
$3.30 | |
$126.70 | |
681.07K | |
1.09M | |
33.55 | |
$126.92 | |
$62.00 | |
-- | |
-- |
Остання ціна закриття акцій Integer Holdings Corporation (ITGR)
Integer Holdings Corporation (ITGR) востаннє закрилася на рівні 126.70 $ станом на 2026-10-22 00:01:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 126.70 $: без змін
Під час останньої основної торгової сесії акції ITGR торгувалися в діапазоні від 3.30 $ до 146.36 $, а обсяг торгівлі становив 681.07K. Ціна закриття перебувала поблизу верхньої межі та поблизу до верхньої межі свого діапазону за 52 тижні.
Зміни ціни акцій Integer Holdings Corporation (ITGR) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Integer Holdings Corporation (ITGR) перемістилася з 126.52 $ до 126.73 $, що показує приріст на 0.16% (0.20 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 126.52 $ до 126.92 $. Остання ціна перебуває поблизу середини 7-денного діапазону, що вказує на боковий рух.
Середній щоденний обсяг становив 1.01 million акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни ITGR за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 99.7%
Зараз ITGR торгується за ціною $126.73 і перебуває на відстані 99.7% від 52-тижневого мінімуму $62.00 до 52-тижневого максимуму $126.92. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Integer Holdings Corporation (ITGR)?
Integer Holdings Corp — це виробник компонентів медичних пристроїв, які використовуються виробниками оригінального обладнання у медичній галузі. Компанія також розробляє акумулятори, що застосовуються у немедичних сферах на ринках енергетики, військової галузі та охорони навколишнього середовища. Фірма організована в один сегмент і отримує доходи з трьох ліній продукції: Кардіо та судинна система, Керування серцевим ритмом та нейромодуляція й інші ринки. Більше половини доходів компанія отримує у Сполучених Штатах.
Інформація про Integer Holdings Corporation
| Галузь | Електромедичні та електротерапевтичні апарати |
| Працівники | 11000 |
| Біржа | NYSE |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Integer Holdings Corporation (ITGR) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Integer Holdings Corporation (ITGR) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Integer Holdings Corporation (ITGR) сьогодні?
2.Акції ITGR сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна ITGR на премаркеті?
4.Яка ціна ITGR на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції ITGR зараз?
6.Де знаходиться ціна ITGR відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Integer Holdings Corporation?
8.Яка ринкова капіталізація Integer Holdings Corporation і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється ITGR на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Integer Holdings Corporation дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій ITGR
Оцініть вартість між акціями ITGR та USD.
Акції ITGR в USD
1.00 акцій ITGR = 126.725 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


