Generate Biomedicines, Inc. (GENB)
Останнє оновлення: 2026-10-22 18:41:00. Ціни відображають останні дані основної торгової сесії. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Generate Biomedicines, Inc. (GENB) належить до сектору Фармацевтичні препарати та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $12.79, ринкова капіталізація — $1.66B, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $11.00 до $22.67. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$1.66B | |
$13.00 | |
$22.67 | |
$11.00 | |
$13.11 | |
270.51K | |
1.12M | |
-- | |
$22.67 | |
$11.00 | |
-- | |
-- |
Сьогоднішня ціна акцій Generate Biomedicines, Inc. (GENB)
Generate Biomedicines, Inc. (GENB) наразі торгується за 12.79 $ станом на 2026-10-22 18:39:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 13.11 $: падіння на 2.46% (0.32 $)
Під час сьогоднішньої звичайної торгової сесії GENB торгувався в діапазоні між 11.00 $ і 22.67 $, з обсягом торгівлі 270.51K акцій. Поточна ціна знаходиться поблизу нижньої межі сьогоднішнього діапазону.
Зміни ціни акцій Generate Biomedicines, Inc. (GENB) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Generate Biomedicines, Inc. (GENB) перемістилася з 12.26 $ до 12.79 $, що показує приріст на 4.34% (0.53 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 11.84 $ до 13.75 $. Остання ціна перебуває поблизу середини 7-денного діапазону, що вказує на помірне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 936.98 thousand акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни GENB за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 15.3%
Зараз GENB торгується за ціною $12.79 і перебуває на відстані 15.3% від 52-тижневого мінімуму $11.00 до 52-тижневого максимуму $22.67. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Generate Biomedicines, Inc. (GENB)?
Компанія Generate Biomedicines Inc — це клінічна компанія генеративної біології, що веде інноваційну революцію в області біотехнологій та розробки ліків. Один єдиний операційний сегмент компанії працює у сфері генеративної біології, використовуючи машинне навчання для відкриття та розробки ліків шляхом програмування новітніх протеїнових терапевтичних засобів. До числа її кандидатів на лікування належать: GB-0895, GB-4362 та GB-5267. Завдяки платформі Generate Platform компанія має змогу створювати ліки за потребою у різних терапевтичних напрямках з безпрецедентною швидкістю, що означає фундаментальний перехід у сфері відкриття ліків.
Інформація про Generate Biomedicines, Inc.
| Галузь | Фармацевтичні препарати |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Generate Biomedicines, Inc. (GENB) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Generate Biomedicines, Inc. (GENB) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Generate Biomedicines, Inc. (GENB) сьогодні?
2.Акції GENB сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна GENB на премаркеті?
4.Яка ціна GENB на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції GENB зараз?
6.Де знаходиться ціна GENB відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Generate Biomedicines, Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація Generate Biomedicines, Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється GENB на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Generate Biomedicines, Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій GENB
Оцініть вартість між акціями GENB та USD.
Акції GENB в USD
1.00 акцій GENB = 12.787 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


