
Liberty Media Corporation (FWONK)
Останнє оновлення: 2026-10-21 13:37:20. Ціни відображають останні дані основної торгової сесії. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Liberty Media Corporation (FWONK) належить до сектору TELEVISION BROADCASTING STATIONS та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $92.39, ринкова капіталізація — $22.55B, а коефіцієнт P/E — 108.85. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $80.15 до $107.31. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$22.55B | |
$92.50 | |
$109.36 | |
$18.31 | |
$92.48 | |
26.74K | |
2.16M | |
108.85 | |
$107.31 | |
$80.15 | |
-- | |
-- |
Сьогоднішня ціна акцій Liberty Media Corporation (FWONK)
Liberty Media Corporation (FWONK) наразі торгується за 92.39 $ станом на 2026-10-21 13:35:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 92.48 $: падіння на 0.09% (0.09 $)
Під час сьогоднішньої звичайної торгової сесії FWONK торгувався в діапазоні між 18.31 $ і 109.36 $, з обсягом торгівлі 26.74K акцій. Поточна ціна знаходиться поблизу верхньої межі сьогоднішнього діапазону.
Зміни ціни акцій Liberty Media Corporation (FWONK) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Liberty Media Corporation (FWONK) перемістилася з 93.81 $ до 92.39 $, що показує падіння на 1.51% (1.42 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 89.73 $ до 95.09 $. Остання ціна перебуває поблизу середини 7-денного діапазону, що вказує на помірне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 2.39 million акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни FWONK за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 45.1%
Зараз FWONK торгується за ціною $92.39 і перебуває на відстані 45.1% від 52-тижневого мінімуму $80.15 до 52-тижневого максимуму $107.31. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Liberty Media Corporation (FWONK)?
Компанія Liberty Media Corp разом зі своїми дочірніми компаніями займається медіа- та розважальною індустрією в Північній Америці та Великобританії. Компанія має частку у високоякісному портфелі активів у сфері медіа, розваг та спорту. Найбільший обсяг доходів компанія отримує з Великобританії.
Інформація про Liberty Media Corporation
| Галузь | TELEVISION BROADCASTING STATIONS |
| Працівники | 1674 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Liberty Media Corporation (FWONK) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Liberty Media Corporation (FWONK) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Liberty Media Corporation (FWONK) сьогодні?
2.Акції FWONK сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна FWONK на премаркеті?
4.Яка ціна FWONK на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції FWONK зараз?
6.Де знаходиться ціна FWONK відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Liberty Media Corporation?
8.Яка ринкова капіталізація Liberty Media Corporation і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється FWONK на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Liberty Media Corporation дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій FWONK
Оцініть вартість між акціями FWONK та USD.
Акції FWONK в USD
1.00 акцій FWONK = 92.394 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.



