
Future Vision II Acquisition Corporation (FVN)
Останнє оновлення: 2026-10-23 04:31:40. Ціни відображають останні дані на момент закриття та знову оновлюватимуться наступного торгового дня. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Future Vision II Acquisition Corporation (FVN) належить до сектору SERVICES-COMPUTER INTEGRATED SYSTEMS DESIGN та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $11.52, ринкова капіталізація — $85.36M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $7.84 до $21.88. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$85.36M | |
$11.15 | |
$21.88 | |
$7.84 | |
$11.30 | |
1.31K | |
78.72K | |
-- | |
$21.88 | |
$7.84 | |
-- | |
-- |
Остання ціна закриття акцій Future Vision II Acquisition Corporation (FVN)
Future Vision II Acquisition Corporation (FVN) востаннє закрилася на рівні 11.30 $ станом на 2026-10-22 23:01:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 11.30 $: без змін
Під час останньої основної торгової сесії акції FVN торгувалися в діапазоні від 7.84 $ до 21.88 $, а обсяг торгівлі становив 1.31K. Ціна закриття перебувала поблизу нижньої межі та поблизу нижньої межі свого 52-тижневого діапазону.
Зміни ціни акцій Future Vision II Acquisition Corporation (FVN) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Future Vision II Acquisition Corporation (FVN) перемістилася з 8.78 $ до 11.52 $, що показує приріст на 31.26% (2.74 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 8.25 $ до 13.01 $. Остання ціна перебуває поблизу верхньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 6.85 thousand акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни FVN за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 26.2%
Зараз FVN торгується за ціною $11.52 і перебуває на відстані 26.2% від 52-тижневого мінімуму $7.84 до 52-тижневого максимуму $21.88. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Future Vision II Acquisition Corporation (FVN)?
Корпорація Future Vision II Acquisition є компанією зі «вільним чеком».
Інформація про Future Vision II Acquisition Corporation
| Галузь | SERVICES-COMPUTER INTEGRATED SYSTEMS DESIGN |
| Біржа | NASDAQ |
Як купити акції Future Vision II Acquisition Corporation (FVN) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Future Vision II Acquisition Corporation (FVN) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Future Vision II Acquisition Corporation (FVN) сьогодні?
2.Акції FVN сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна FVN на премаркеті?
4.Яка ціна FVN на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції FVN зараз?
6.Де знаходиться ціна FVN відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Future Vision II Acquisition Corporation?
8.Яка ринкова капіталізація Future Vision II Acquisition Corporation і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється FVN на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Future Vision II Acquisition Corporation дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій FVN
Оцініть вартість між акціями FVN та USD.
Акції FVN в USD
1.00 акцій FVN = 11.518 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.



