Flushing Financial Corp. (FFIC)
Останнє оновлення: 2026-10-22 22:00:20. Ціни відображають останні дані торгівлі на постмаркеті. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Flushing Financial Corp. (FFIC) належить до сектору STATE COMMERCIAL BANKS та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить --, ринкова капіталізація — --, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від -- до --. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- |
Ціна акцій Flushing Financial Corp. (FFIC) на постмаркеті
Flushing Financial Corp. (FFIC) станом на -- торгується за ціною -- $ на постмаркеті; зміна порівняно з ціною закриття основної сесії -- $: --.
Постмаркет-сесія показує, як інвестори оцінюють акції FFIC після закриття основної сесії. Поточна ціна під час постмаркету перебуває -- ціни закриття основної сесії; оцінка настроїв під час постмаркет торгівлі: --.
Зміни ціни акцій Flushing Financial Corp. (FFIC) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Flushing Financial Corp. (FFIC) перемістилася з 15.74 $ до 15.47 $, що показує падіння на 1.72% (0.27 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 15.41 $ до 16.26 $. Остання ціна перебуває поблизу нижньої межі 7-денного діапазону, що вказує на помірне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 580.64 thousand акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Що таке Flushing Financial Corp. (FFIC)?
Flushing Financial Corp. діє як банківська холдингова компанія, що надає банківські та фінансові послуги. Вона пропонує особисті, бізнес-послуги, кредитування, урядове банківське обслуговування та карткові послуги. Основний напрямок її діяльності — залучення роздрібних депозитів від широкого загалу населення і інвестування цих депозитів разом із коштами, отриманими від поточних операцій та запозичень, у проектування та придбання багатоквартирних житлових будинків, комерційні бізнес-позики, комерційні іпотечні позики на нерухомість, будівельні позики, позики Адміністрації малого бізнесу та інші позики для малого бізнесу.
Інформація про Flushing Financial Corp.
| Галузь | STATE COMMERCIAL BANKS |
| Працівники | 580 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Flushing Financial Corp. (FFIC) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Flushing Financial Corp. (FFIC) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Flushing Financial Corp. (FFIC) сьогодні?
2.Акції FFIC сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна FFIC на премаркеті?
4.Яка ціна FFIC на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції FFIC зараз?
6.Де знаходиться ціна FFIC відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Flushing Financial Corp.?
8.Яка ринкова капіталізація Flushing Financial Corp. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється FFIC на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Flushing Financial Corp. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій FFIC
Оцініть вартість між акціями FFIC та USD.
Акції FFIC в USD
1.00 акцій FFIC = 0 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.



