EverCommerce Inc. (EVCM)
Останнє оновлення: 2026-10-21 14:47:20. Ціни відображають останні дані основної торгової сесії. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
EverCommerce Inc. (EVCM) належить до сектору Послуги: попередньо підготовлене програмне забезпечення та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $9.24, ринкова капіталізація — $1.68B, а коефіцієнт P/E — 48.76. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $6.21 до $14.41. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$1.68B | |
$9.28 | |
$23.41 | |
$5.87 | |
$9.16 | |
1.91K | |
146.18K | |
48.76 | |
$14.41 | |
$6.21 | |
-- | |
-- |
Сьогоднішня ціна акцій EverCommerce Inc. (EVCM)
EverCommerce Inc. (EVCM) наразі торгується за 9.24 $ станом на 2026-10-21 14:44:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 9.16 $: зростання на 0.82% (0.07 $)
Під час сьогоднішньої звичайної торгової сесії EVCM торгувався в діапазоні між 5.87 $ і 23.41 $, з обсягом торгівлі 1.91K акцій. Поточна ціна знаходиться поблизу нижньої межі сьогоднішнього діапазону.
Зміни ціни акцій EverCommerce Inc. (EVCM) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна EverCommerce Inc. (EVCM) перемістилася з 9.29 $ до 9.24 $, що показує падіння на 0.59% (0.05 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 9.00 $ до 9.86 $. Остання ціна перебуває поблизу нижньої межі 7-денного діапазону, що вказує на помірне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 86.52 thousand акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни EVCM за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 36.9%
Зараз EVCM торгується за ціною $9.24 і перебуває на відстані 36.9% від 52-тижневого мінімуму $6.21 до 52-тижневого максимуму $14.41. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке EverCommerce Inc. (EVCM)?
Компанія EverCommerce Inc надає індивідуалізовані рішення Software-as-a-Service для невеликих та середніх підприємств (SMB), що надають послуги вдома, медичні послуги, а також послуги у сфері фітнесу та здоров’я. Завдяки платформі, яка обслуговує близько 708 000 клієнтів у трьох основних галузях, включаючи численні мікрогалузі, їхні рішення задовольняють різноманітні потреби в цих секторах. Основна частина доходів отримується зі США. Компанія працює в одному сегменті й пропонує вертикально адаптовані SaaS-рішення, що відповідають спеціалізованим потребам SMB, допомагаючи їм автоматизувати процеси, збільшувати бізнес та підвищувати лояльність клієнтів. Більшість клієнтів забезпечують помірний дохід, при цьому невелика частина клієнтів генерує більш значні суми доходу.
Інформація про EverCommerce Inc.
| Галузь | Послуги: попередньо підготовлене програмне забезпечення |
| Працівники | 1800 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції EverCommerce Inc. (EVCM) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції EverCommerce Inc. (EVCM) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій EverCommerce Inc. (EVCM) сьогодні?
2.Акції EVCM сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна EVCM на премаркеті?
4.Яка ціна EVCM на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції EVCM зараз?
6.Де знаходиться ціна EVCM відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить EverCommerce Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація EverCommerce Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється EVCM на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує EverCommerce Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій EVCM
Оцініть вартість між акціями EVCM та USD.
Акції EVCM в USD
1.00 акцій EVCM = 9.235 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.



