PMGC Holdings Inc. (ELAB)
Останнє оновлення: 2026-10-23 09:19:00. Ціни відображають найновіші дані торгівлі на премаркеті. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
PMGC Holdings Inc. (ELAB) належить до сектору Фармацевтичні препарати та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $2.72, ринкова капіталізація — $2.25M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $2.59 до $1,538.40. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$2.25M | |
$2.72 | |
$53,214,000.00 | |
$2.59 | |
$2.66 | |
11.00 | |
47.14K | |
-- | |
$1,538.40 | |
$2.59 | |
-- | |
-- |
Ціна акцій PMGC Holdings Inc. (ELAB) на премаркеті
PMGC Holdings Inc. (ELAB) станом на 2026-10-23 08:19:00 торгується за ціною 2.72 $ на премаркеті; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 2.66 $: зростання на 2.26% (0.06 $)
Премаркет торгівля показує, як інвестори оцінюють акції ELAB до відкриття основної сесії. Поточна ціна на премаркеті перебуває вище за попередньої ціни закриття, що свідчить про такі ранні настрої: позитивний.
Зміни ціни акцій PMGC Holdings Inc. (ELAB) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна PMGC Holdings Inc. (ELAB) перемістилася з 2.97 $ до 2.72 $, що показує падіння на 8.42% (0.25 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 2.62 $ до 3.07 $. Остання ціна перебуває поблизу нижньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 8.26 thousand акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни ELAB за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 0.0%
Зараз ELAB торгується за ціною $2.72 і перебуває на відстані 0.0% від 52-тижневого мінімуму $2.59 до 52-тижневого максимуму $1,538.40. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке PMGC Holdings Inc. (ELAB)?
PMGC Holdings Inc. просувається у сфері медичної естетики та біофармацевтичних інновацій. Компанія спеціалізується на бізнесі, пов'язаному з естетикою шкіри, ожирінням та метаболічним здоров'ям.
Інформація про PMGC Holdings Inc.
| Галузь | Фармацевтичні препарати |
| Працівники | 34 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції PMGC Holdings Inc. (ELAB) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції PMGC Holdings Inc. (ELAB) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій PMGC Holdings Inc. (ELAB) сьогодні?
2.Акції ELAB сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна ELAB на премаркеті?
4.Яка ціна ELAB на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції ELAB зараз?
6.Де знаходиться ціна ELAB відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить PMGC Holdings Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація PMGC Holdings Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється ELAB на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує PMGC Holdings Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій ELAB
Оцініть вартість між акціями ELAB та USD.
Акції ELAB в USD
1.00 акцій ELAB = 2.72 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


