Cronos Group Inc. (CRON)
Останнє оновлення: 2026-10-22 13:24:40. Ціни відображають найновіші дані торгівлі на премаркеті. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Cronos Group Inc. (CRON) належить до сектору MEDICINAL CHEMICALS & BOTANICAL PRODUCTS та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $3.39, ринкова капіталізація — $1.21B, а коефіцієнт P/E — 17.85. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $2.28 до $3.61. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$1.21B | |
$3.39 | |
$25.10 | |
$1.60 | |
$3.39 | |
14.05K | |
1.15M | |
17.85 | |
$3.61 | |
$2.28 | |
-- | |
-- |
Ціна акцій Cronos Group Inc. (CRON) на премаркеті
Cronos Group Inc. (CRON) станом на 2026-10-22 13:10:00 торгується за ціною 3.39 $ на премаркеті; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 3.39 $: без змін
Премаркет торгівля показує, як інвестори оцінюють акції CRON до відкриття основної сесії. Поточна ціна на премаркеті перебуває поблизу попередньої ціни закриття, що свідчить про такі ранні настрої: нейтральний.
Зміни ціни акцій Cronos Group Inc. (CRON) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Cronos Group Inc. (CRON) перемістилася з 3.20 $ до 3.39 $, що показує приріст на 5.94% (0.19 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 3.16 $ до 3.45 $. Остання ціна перебуває поблизу верхньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 853.22 thousand акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни CRON за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 83.6%
Зараз CRON торгується за ціною $3.39 і перебуває на відстані 83.6% від 52-тижневого мінімуму $2.28 до 52-тижневого максимуму $3.61. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Cronos Group Inc. (CRON)?
Компанія Cronos Group Inc., штаб-квартира якої розташована в Торонто, Канада, вирощує та продає медичну й рекреаційну коноплю через свою медичну марку Peace Naturals і дві рекреаційні марки — Cove та Spinach. Хоча компанія переважно працює в Канаді, вона експортує медичну коноплю насамперед до Ізраїлю. У США компанія має можливість придбати 5,9% акцій американського багатостанового оператора PharmaCann за повного розширення капіталу після зняття федерального заборони.
Інформація про Cronos Group Inc.
| Галузь | MEDICINAL CHEMICALS & BOTANICAL PRODUCTS |
| Працівники | 610 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Cronos Group Inc. (CRON) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Cronos Group Inc. (CRON) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Cronos Group Inc. (CRON) сьогодні?
2.Акції CRON сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна CRON на премаркеті?
4.Яка ціна CRON на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції CRON зараз?
6.Де знаходиться ціна CRON відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Cronos Group Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація Cronos Group Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється CRON на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Cronos Group Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій CRON
Оцініть вартість між акціями CRON та USD.
Акції CRON в USD
1.00 акцій CRON = 3.39 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


