Canadian Imperial Bank of Commerce (CM)
Останнє оновлення: 2026-10-21 13:38:00. Ціни відображають останні дані основної торгової сесії. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Canadian Imperial Bank of Commerce (CM) належить до сектору -- та котирується на біржі NYSE. Поточна ціна акції становить $113.85, ринкова капіталізація — $101.51B, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $80.45 до $124.86. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$101.51B | |
$113.27 | |
$124.86 | |
$13.73 | |
$113.15 | |
14.01K | |
1.15M | |
-- | |
$124.86 | |
$80.45 | |
-- | |
-- |
Сьогоднішня ціна акцій Canadian Imperial Bank of Commerce (CM)
Canadian Imperial Bank of Commerce (CM) наразі торгується за 113.85 $ станом на 2026-10-21 13:37:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 113.15 $: зростання на 0.62% (0.70 $)
Під час сьогоднішньої звичайної торгової сесії CM торгувався в діапазоні між 13.73 $ і 124.86 $, з обсягом торгівлі 14.01K акцій. Поточна ціна знаходиться поблизу верхньої межі сьогоднішнього діапазону.
Зміни ціни акцій Canadian Imperial Bank of Commerce (CM) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Canadian Imperial Bank of Commerce (CM) перемістилася з 110.01 $ до 113.85 $, що показує приріст на 3.49% (3.84 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 108.87 $ до 114.11 $. Остання ціна перебуває поблизу верхньої межі 7-денного діапазону, що вказує на помірне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 636.45 thousand акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни CM за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 75.2%
Зараз CM торгується за ціною $113.85 і перебуває на відстані 75.2% від 52-тижневого мінімуму $80.45 до 52-тижневого максимуму $124.86. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Canadian Imperial Bank of Commerce (CM)?
Канадський імперський комерційний банк є п'ятим за величиною банком Канади; на кінець фінансового року 2025 року його активи перевищували 1,1 трильйон доларів канадських. Банк працює у чотирьох бізнес-сегментах: канадське роздрібне та корпоративне банківське обслуговування, канадське комерційне банківське обслуговування та управління статками, американське комерційне банківське обслуговування та управління статками, а також ринки капіталу. Він обслуговує приблизно 14 мільйонів клієнтів — як фізичних осіб, так і бізнесів — головним чином у Канаді та США.
Інформація про Canadian Imperial Bank of Commerce
| Працівники | 51711 |
| Біржа | NYSE |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Canadian Imperial Bank of Commerce (CM) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Canadian Imperial Bank of Commerce (CM) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Canadian Imperial Bank of Commerce (CM) сьогодні?
2.Акції CM сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна CM на премаркеті?
4.Яка ціна CM на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції CM зараз?
6.Де знаходиться ціна CM відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Canadian Imperial Bank of Commerce?
8.Яка ринкова капіталізація Canadian Imperial Bank of Commerce і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється CM на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Canadian Imperial Bank of Commerce дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій CM
Оцініть вартість між акціями CM та USD.
Акції CM в USD
1.00 акцій CM = 113.854 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.



