Colombier Acquisition Corp. III (CLBR)
Останнє оновлення: 2026-10-23 04:49:40. Ціни відображають останні дані на момент закриття та знову оновлюватимуться наступного торгового дня. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Colombier Acquisition Corp. III (CLBR) належить до сектору BLANK CHECKS та котирується на біржі NYSE. Поточна ціна акції становить $10.08, ринкова капіталізація — $402.97M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $10.01 до $10.40. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$402.97M | |
$10.08 | |
$18.45 | |
$8.94 | |
$10.07 | |
1.36M | |
125.73K | |
-- | |
$10.40 | |
$10.01 | |
-- | |
-- |
Остання ціна закриття акцій Colombier Acquisition Corp. III (CLBR)
Colombier Acquisition Corp. III (CLBR) востаннє закрилася на рівні 10.07 $ станом на 2026-10-22 23:00:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 10.07 $: без змін
Під час останньої основної торгової сесії акції CLBR торгувалися в діапазоні від 8.94 $ до 18.45 $, а обсяг торгівлі становив 1.36M. Ціна закриття перебувала поблизу нижньої межі та поблизу нижньої межі свого 52-тижневого діапазону.
Зміни ціни акцій Colombier Acquisition Corp. III (CLBR) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Colombier Acquisition Corp. III (CLBR) перемістилася з 10.12 $ до 10.08 $, що показує падіння на 0.44% (0.04 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 10.06 $ до 10.15 $. Остання ціна перебуває поблизу нижньої межі 7-денного діапазону, що вказує на боковий рух.
Середній щоденний обсяг становив 382.00 thousand акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни CLBR за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 16.7%
Зараз CLBR торгується за ціною $10.08 і перебуває на відстані 16.7% від 52-тижневого мінімуму $10.01 до 52-тижневого максимуму $10.40. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Colombier Acquisition Corp. III (CLBR)?
Коломб'єр Аквізішн Корп III — це компанія з відкритим чеком, зареєстрована як ексклюзивна компанія на Кайманових островах з метою здійснення злиття, об’єднання, обміну акціями, придбання активів, купівлі акцій, реорганізації або подібної комбінації бізнесу з однією або кількома іншими компаніями.
Інформація про Colombier Acquisition Corp. III
| Галузь | BLANK CHECKS |
| Біржа | NYSE |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Colombier Acquisition Corp. III (CLBR) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Colombier Acquisition Corp. III (CLBR) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Colombier Acquisition Corp. III (CLBR) сьогодні?
2.Акції CLBR сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна CLBR на премаркеті?
4.Яка ціна CLBR на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції CLBR зараз?
6.Де знаходиться ціна CLBR відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Colombier Acquisition Corp. III?
8.Яка ринкова капіталізація Colombier Acquisition Corp. III і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється CLBR на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Colombier Acquisition Corp. III дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій CLBR
Оцініть вартість між акціями CLBR та USD.
Акції CLBR в USD
1.00 акцій CLBR = 10.075 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.



