Chord Energy Corporation (CHRD)
Останнє оновлення: 2026-10-21 14:48:00. Ціни відображають останні дані основної торгової сесії. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Chord Energy Corporation (CHRD) належить до сектору CRUDE PETROLEUM & NATURAL GAS та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $151.88, ринкова капіталізація — $8.45B, а коефіцієнт P/E — 9.87. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $84.25 до $157.06. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$8.45B | |
$152.22 | |
$190.23 | |
$1.51 | |
$152.22 | |
109.30K | |
709.91K | |
9.87 | |
$157.06 | |
$84.25 | |
3.56% | |
-- |
Сьогоднішня ціна акцій Chord Energy Corporation (CHRD)
Chord Energy Corporation (CHRD) наразі торгується за 151.88 $ станом на 2026-10-21 14:47:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 152.22 $: падіння на 0.23% (0.34 $)
Під час сьогоднішньої звичайної торгової сесії CHRD торгувався в діапазоні між 1.51 $ і 190.23 $, з обсягом торгівлі 109.30K акцій. Поточна ціна знаходиться поблизу верхньої межі сьогоднішнього діапазону.
Зміни ціни акцій Chord Energy Corporation (CHRD) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Chord Energy Corporation (CHRD) перемістилася з 144.57 $ до 151.88 $, що показує приріст на 5.05% (7.31 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 142.99 $ до 156.56 $. Остання ціна перебуває поблизу середини 7-денного діапазону, що вказує на значне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 681.79 thousand акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни CHRD за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 92.9%
Зараз CHRD торгується за ціною $151.88 і перебуває на відстані 92.9% від 52-тижневого мінімуму $84.25 до 52-тижневого максимуму $157.06. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Chord Energy Corporation (CHRD)?
Chord Energy Corp — це незалежна компанія з розвідки та видобування. Компанія здійснює придбання, експлуатацію, розробку й дослідження нафти, природного газу та зріджених вуглеводнів у басейні Віллістон.
Інформація про Chord Energy Corporation
| Галузь | CRUDE PETROLEUM & NATURAL GAS |
| Працівники | 676 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Chord Energy Corporation (CHRD) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Chord Energy Corporation (CHRD) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Chord Energy Corporation (CHRD) сьогодні?
2.Акції CHRD сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна CHRD на премаркеті?
4.Яка ціна CHRD на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції CHRD зараз?
6.Де знаходиться ціна CHRD відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Chord Energy Corporation?
8.Яка ринкова капіталізація Chord Energy Corporation і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється CHRD на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Chord Energy Corporation дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій CHRD
Оцініть вартість між акціями CHRD та USD.
Акції CHRD в USD
1.00 акцій CHRD = 151.875 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.



