Amentum Holdings, Inc. (AMTM)
Останнє оновлення: 2026-10-21 14:50:40. Ціни відображають останні дані основної торгової сесії. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Amentum Holdings, Inc. (AMTM) належить до сектору Послуги: бізнес-послуги, не віднесені до інших категорій та котирується на біржі NYSE. Поточна ціна акції становить $19.98, ринкова капіталізація — $4.76B, а коефіцієнт P/E — 23.82. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $17.72 до $38.11. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$4.76B | |
$19.97 | |
$38.11 | |
$16.01 | |
$19.87 | |
217.22K | |
2.02M | |
23.82 | |
$38.11 | |
$17.72 | |
-- | |
-- |
Сьогоднішня ціна акцій Amentum Holdings, Inc. (AMTM)
Amentum Holdings, Inc. (AMTM) наразі торгується за 19.98 $ станом на 2026-10-21 14:34:56; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 19.87 $: зростання на 0.54% (0.11 $)
Під час сьогоднішньої звичайної торгової сесії AMTM торгувався в діапазоні між 16.01 $ і 38.11 $, з обсягом торгівлі 217.22K акцій. Поточна ціна знаходиться поблизу нижньої межі сьогоднішнього діапазону.
Зміни ціни акцій Amentum Holdings, Inc. (AMTM) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Amentum Holdings, Inc. (AMTM) перемістилася з 18.92 $ до 19.98 $, що показує приріст на 5.59% (1.06 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 18.00 $ до 20.36 $. Остання ціна перебуває поблизу верхньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 1.44 million акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни AMTM за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 11.1%
Зараз AMTM торгується за ціною $19.98 і перебуває на відстані 11.1% від 52-тижневого мінімуму $17.72 до 52-тижневого максимуму $38.11. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Amentum Holdings, Inc. (AMTM)?
Amentum Holdings Inc — це провайдер інженерних та технологічних рішень, що обслуговує урядові агентства США та союзників, а також міжнародних і комерційних клієнтів у сферах енергетики й навколишнього середовища, розвідки, космосу, оборони, цивільного та комерційного секторів. Компанія надає послуги з ліквідації екологічних загроз, розвідувальних та протидії загрозам рішень, аналітики даних, інженерних робіт та інтеграції, випробувань, навчання й обслуговування громадян. Компанія працює у двох сегментах: «Цифрові рішення», який пропонує цифрові та даними керовані послуги, і «Глобальні інженерні рішення», що надають послуги з ліквідації екологічних загроз, рішень у сфері ядерної енергетики, платформного проектування, підтримки та управління ланцюгами постачання. Більшість доходів компанії надходить від сегменту «Глобальні інженерні рішення» та зі Сполучених Штатів.
Інформація про Amentum Holdings, Inc.
| Галузь | Послуги: бізнес-послуги, не віднесені до інших категорій |
| Працівники | 50000 |
| Біржа | NYSE |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Amentum Holdings, Inc. (AMTM) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Amentum Holdings, Inc. (AMTM) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Amentum Holdings, Inc. (AMTM) сьогодні?
2.Акції AMTM сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна AMTM на премаркеті?
4.Яка ціна AMTM на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції AMTM зараз?
6.Де знаходиться ціна AMTM відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Amentum Holdings, Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація Amentum Holdings, Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється AMTM на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Amentum Holdings, Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій AMTM
Оцініть вартість між акціями AMTM та USD.
Акції AMTM в USD
1.00 акцій AMTM = 19.978 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.



