Camden Property Trust (CPT)
Сүүлд шинэчилсэн: 2026-10-22 00:32:00. Үнийн мэдээлэл нь хамгийн сүүлийн хаалтын өгөгдлийг тусгасан бөгөөд дараагийн арилжааны өдөр шинэчлэгдэж эхэлнэ. Хувьцааны үнийн өгөгдлийг Massive-ээс авдаг.
Тойм
Camden Property Trust (CPT) нь REAL ESTATE INVESTMENT TRUSTS салбарт үйл ажиллагаа явуулдаг бөгөөд NYSE дээр Жагсаасан. Тус хувьцааны үнэ одоогоор $100.22, зах зээлийн капитализаци нь $11.32B бөгөөд P/E харьцаа нь 35.40 байна. Сүүлийн 52 долоо хоногийн хугацаанд үнэ нь $95.30-оос $119.81 хүртэл хэлбэлзсэн. Энэ хуудсанд түүний хамгийн сүүлийн үеийн зах зээлийн гүйцэтгэл, үнэлгээ, үнийн чиг хандлага болон компанийн мэдээллийг багтаасан.
Зах зээлийн гол өгөгдөл
$11.32B | |
$100.10 | |
$180.37 | |
$16.38 | |
$99.77 | |
409.05K | |
987.43K | |
35.40 | |
$119.81 | |
$95.30 | |
3.97% | |
-- |
Camden Property Trust (CPT) Хамгийн сүүлийн хаалтын хувьцааны үнэ
Camden Property Trust (CPT) хамгийн сүүлд $99.77-д хаагдсан бөгөөд 2026-10-21 23:31:00, байдлаар өмнөх хаалтаас $99.77 өөрчлөгдөөгүй.
Сүүлийн ээлжит арилжааны сессийн үеэр CPT нь $16.38 болон $180.37-ийн хооронд арилжаалагдсан бөгөөд арилжааны хэмжээ нь 409.05K хувьцаа байсан. Хаалтын үнэ нь дунд хавьцаа болон 52 долоо хоногийн хүрээнийхээ доод хязгаарт ойр байна байсан.
Camden Property Trust (CPT) Хувьцааны үнийн 7 хоногийн өөрчлөлт
Сүүлийн долоон хоногийн хугацаанд Camden Property Trust (CPT) нь $97.60-оос $100.22 хүртэл өөрчлөгдөж, өсөлт 2.68% ($2.62)-ийг илэрхийллээ.
Хувьцаа тухайн хугацаанд $96.41 болон $100.53-ын хооронд арилжаалагдсан. Хамгийн сүүлийн үнэ нь 7 хоногийн хэлбэлзлийн хүрээний дээд төгсгөлд ойролцоо бөгөөд энэ нь дунд зэрэг өсөлттэй-ыг илтгэнэ.
Өдөр тутмын дундаж арилжааны хэмжээ 778.18 thousand хувьцаа байсан бөгөөд Буурах нь өмнөх долоон хоногийн хугацаатай харьцуулахад доод арилжааны идэвхийг илтгэж байна.
CPT 52 долоо хоногийн үнийн Позиц
Позиц хүрээнд: 20.1%
CPT одоогоор $100.22-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд энэ нь түүнийг 52 долоо хоногийн доод үнэ болох $95.30-ээс 52 долоо хоногийн дээд үнэ болох $119.81 хүртэлх замын 20.1% байрлалд байна гэсэн үг. Энэ хувь нь тухайн хувьцааны 52 долоо хоногийн арилжааны хүрээн дэх харьцангуй байрлалыг илэрхийлэх бөгөөд үнэлгээ эсвэл ирээдүйн гүйцэтгэлийг илэрхийлэхгүй.
Camden Property Trust (CPT) гэж юу вэ?
Кэмден Праперти Траст нь олон өртөгт амралтын байгууллагын хамгийн түүхэн, засаглал, хөгжил, хувьсгал, хөгжил, эзлэх, бүтээл хэрэгжүүлэх чиглэлээр ажилладаг байгууллага юм. Тус байгууллага Америкийн Улсын хэсэгт байрлах 59,921 амралтын гэр бүлээр бүрдэх 175 орчмын олон өртөгт амралтын байгууллагын хуваарьтой байсан ба түүнийг ажиллуулж байгаа эсвэл хөгжүүлэх байгууллагатай байдаг.
Camden Property Trust-ийн мэдээлэл
| Салбар | REAL ESTATE INVESTMENT TRUSTS |
| Ажилтнууд | 1640 |
| Бирж | NYSE |
| Компанийн вэбсайт |
MEXC дээр Camden Property Trust (CPT) хувьцааг хэрхэн худалдаж авах вэ
Шаардлага хангасан хөрөнгө оруулагчид MEXC RealStocks-ээр дамжуулан Camden Property Trust-ийн (CPT) бодит хувьцааг худалдан авах боломжтой. RealStocks данс нээх, USDT шилжүүлэх, мөн АНУ-ын хувьцааны захиалга өгөхийн тулд дараах гурван алхмыг дагана уу.
Түгээмэл асуултууд (FAQ)
1.Өнөөдөр Camden Property Trust (CPT) хувьцааны үнэ хэд вэ?
2.CPT хувьцаа өнөөдөр өсөх үү эсвэл Буурах уу?
3.CPT урьдчилсан зах зээлийн үнэ гэж юу вэ?
4.Зах зээлийн бус цагийн дараах CPT үнэ гэж юу вэ?
5.CPT одоо хувьцааны арилжаа хийдэг үү?
6.CPT нь 52 долоо хоногийн дээд ба доод үнэтэйгээ харьцуулахад хаана байрлаж байна?
7.Camden Property Trust аль салбарт хамаардаг вэ?
8.Camden Property Trust-ийн зах зээлийн капитализаци хэд вэ, мөн хаана Жагсаасан бэ?
9.P/E харьцаа болон EPS-ийн хувьд CPT хэрхэн үнэлэгддэг вэ?
10.Camden Property Trust ногдол ашиг төлдөг үү?
Бусад АНУ-ын Хувьцааг судлах
Хувьцаа хайх
CPT Хувьцааны тооцоолуур
CPT ширхэг хувьцаа болон USD хоорондын үнийг тооцоол.
CPT Хувьцааг USD руу хөрвүүлэх
1.00 CPT хувьцаа = 100.216 USD
Тооцооллууд нь хамгийн сүүлийн үеийн боломжит үнийн мэдээлэлд үндэслэсэн ойролцоолол бөгөөд зөвхөн лавлагааны зориулалттай.


