Concentrix Corporation (CNXC)
Son yenilənmə: 2026-10-22 17:03:20. Qiymətlər ən son adi bazar məlumatlarını əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Concentrix Corporation (CNXC) Xidmətlər - Biznes Xidmətləri, Nek sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $32.41 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $1.79B, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $19.12 ilə $48.08 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$1.79B | |
$30.61 | |
$208.48 | |
$5.98 | |
$30.11 | |
451.48K | |
1.54M | |
-- | |
$48.08 | |
$19.12 | |
5.03% | |
-- |
Concentrix Corporation (CNXC) səhmlərinin bugünkü qiyməti
Concentrix Corporation (CNXC) hazırda, 2026-10-22 17:01:00 tarixinə olan məlumata görə, $32.41 qiymətinə ticarət edilir, bu da əvvəlki $30.11 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 7.65% ($2.30) yüksəlmə hərəkət deməkdir
Bugünkü adi ticarət sessiyası ərzində CNXC $5.98 ilə $208.48 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 451.48K təşkil edib. Cari qiymət bugünkü diapazonun aşağı həddə yaxın həddindədir.
Concentrix Corporation (CNXC) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Concentrix Corporation (CNXC) qiyməti $26.96 səviyyəsindən $32.41 səviyyəsinə hərəkət edərək 20.21% ($5.45) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $25.61 ilə $32.73 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir və bu, güclü yüksəliş olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 1.02 million səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə aşağı dəyişiklik deməkdir və daha aşağı ticarət aktivliyinə işarə edir.
CNXC 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 45.9%
CNXC hazırda $32.41 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $19.12 ilə 52 həftəlik maksimum $48.08 arasındakı diapazonun 45.9% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Concentrix Corporation (CNXC) nədir?
Concentrix Corp, texnologiya və xidmətlər şirkətidir. Şirkət müştəri təcrübəsi proseslərinin optimallaşdırılması, texnologiya inkişafı və dizayn mühəndisliyi, ön və arxa ofis avtomatlaşdırması, analitika və biznes transformasiyası xidmətləri daxil olmaqla, uçdan-ucaya həllər layihələşdirir, tətbiq edir və idarə edir. Şirkət müxtəlif sənaye vertikalları üzrə müştərilərə xidmət göstərir, onların müştəri həyat dövrü boyunca müştəri ilə qarşılıqlı əlaqəni və əməliyyat proseslərini idarə etməsinə kömək edir. Şirkət yalnız bir əməliyyat seqmenti üzrə fəaliyyət göstərir. Müqavilə əsasında texnologiya və xidmətlərin göstərilməsi yolu ilə gəlir əldə edir. Coğrafi baxımdan, şirkət ən çox gəliri Filippindən əldə edir; qalan hissə isə Hindistan, Birləşmiş Ştatlar, Böyük Britaniya, Almaniya, Kanada və digər ölkələrdən gəlir.
Concentrix Corporation məlumat
| Sənaye | Xidmətlər - Biznes Xidmətləri, Nek |
| Əməkdaşlar | 455000 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Concentrix Corporation (CNXC) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Concentrix Corporation (CNXC) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Concentrix Corporation (CNXC) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.CNXC bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi CNXC qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı CNXC qiyməti nə qədərdir?
5.CNXC hazırda ticarət olunur?
6.CNXC 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Concentrix Corporation hansı sektora aiddir?
8.Concentrix Corporation bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.CNXC P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Concentrix Corporation dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
CNXC Səhm kalkulyatoru
CNXC səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
CNXC səhmi - ABŞ dolları
1.00 CNXC səhm = 32.408 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


