Bank First Corporation (BFC)
Son yenilənmə: 2026-10-21 17:12:40. Qiymətlər ən son adi bazar məlumatlarını əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Bank First Corporation (BFC) Milli Kommersiya Bankları sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $138.76 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $1.62B, P/E nisbəti isə 20.27 təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $119.08 ilə $159.10 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$1.62B | |
$138.45 | |
$159.10 | |
$14.56 | |
$148.34 | |
77.48K | |
70.58K | |
20.27 | |
$159.10 | |
$119.08 | |
1.25% | |
-- |
Bank First Corporation (BFC) səhmlərinin bugünkü qiyməti
Bank First Corporation (BFC) hazırda, 2026-10-21 17:11:00 tarixinə olan məlumata görə, $138.76 qiymətinə ticarət edilir, bu da əvvəlki $148.34 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 6.46% ($9.59) azalma hərəkət deməkdir
Bugünkü adi ticarət sessiyası ərzində BFC $14.56 ilə $159.10 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 77.48K təşkil edib. Cari qiymət bugünkü diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir.
Bank First Corporation (BFC) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Bank First Corporation (BFC) qiyməti $147.18 səviyyəsindən $138.76 səviyyəsinə hərəkət edərək 5.72% ($8.43) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $128.23 ilə $150.47 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun orta həddə yaxın həddindədir və bu, kəskin azalma olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 59.95 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
BFC 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 49.2%
BFC hazırda $138.76 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $119.08 ilə 52 həftəlik maksimum $159.10 arasındakı diapazonun 49.2% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Bank First Corporation (BFC) nədir?
Bank First Corp ABŞ-ın əsasında fəaliyyət göstərən, maliyyə xidmətləri göstərməklə məşğul olan bir şirkətdir. Şirkət Viskonsin ştatında pərakəndə və kommersiya bankçılığı da daxil olmaqla fiziki şəxslərə və müəssisələrə tam çeşiddə istehlakçı və kommersiya maliyyə institutu xidmətləri təqdim edir. Bu xidmətlərə kredit kartları; təminatlı və təminatsız istehlakçı, kommersiya və daşınmaz əmlak kreditləri; tələb, müddətli və qənaət əmanətləri; həmçinin ATM emalı daxildir. Korporasiya həmçinin tam çeşiddə sığorta xidmətləri, hesablaşmalar hesabları, qənaət hesabları, pul bazarı hesabları, nağd pul idarəetmə hesabları, əmanət sertifikatları, kommersiya və sənaye kreditləri, kommersiya daşınmaz əmlak kreditləri, tikinti və inkişaf kreditləri, yaşayış ipotekaları, istehlakçı kreditləri, kredit kartları, onlayn bankçılıq, telefon bankçılığı və mobil bankçılıq xidmətləri təklif edir.
Bank First Corporation məlumat
| Sənaye | Milli Kommersiya Bankları |
| Əməkdaşlar | 380 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Bank First Corporation (BFC) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Bank First Corporation (BFC) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Bank First Corporation (BFC) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.BFC bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi BFC qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı BFC qiyməti nə qədərdir?
5.BFC hazırda ticarət olunur?
6.BFC 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Bank First Corporation hansı sektora aiddir?
8.Bank First Corporation bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.BFC P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Bank First Corporation dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
BFC Səhm kalkulyatoru
BFC səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
BFC səhmi - ABŞ dolları
1.00 BFC səhm = 138.755 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


