Allient Inc. (ALNT)
Son yenilənmə: 2026-10-22 09:53:20. Qiymətlər ən son bazaröncəsi ticarət məlumatlarını əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Allient Inc. (ALNT) INSTRUMENTS FOR MEAS & TESTING OF ELECTRICITY & ELEC SIGNALS sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $95.53 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $1.58B, P/E nisbəti isə 57.92 təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $44.30 ilə $121.42 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$1.58B | |
$97.46 | |
$121.42 | |
$16.91 | |
$97.46 | |
21.00 | |
240.64K | |
57.92 | |
$121.42 | |
$44.30 | |
0.13% | |
-- |
Allient Inc. (ALNT) Bazaröncəsi səhm qiyməti
Allient Inc. (ALNT) Bazaröncəsi ticarətdə 2026-10-22 08:18:00 tarixinə $95.53 qiymətinə alınıb-satılır, bu da əvvəlki $97.46 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 1.98% ($1.93) azalma hərəkət deməkdir
Bazaröncəsi ticarət investorların müntəzəm sessiya başlamazdan əvvəl ALNT üçün hansı qiyməti müəyyən etdiyini göstərir. Cari bazaröncəsi qiymət əvvəlki bağlanışa nəzərən aşağı mövqeyindədir, bu isə erkən ticarətdə cüzi əhval-ruhiyyəsinin olduğunu göstərir.
Allient Inc. (ALNT) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Allient Inc. (ALNT) qiyməti $105.42 səviyyəsindən $95.53 səviyyəsinə hərəkət edərək 9.38% ($9.89) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $90.01 ilə $105.84 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun orta həddə yaxın həddindədir və bu, kəskin azalma olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 234.75 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
ALNT 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 66.4%
ALNT hazırda $95.53 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $44.30 ilə 52 həftəlik maksimum $121.42 arasındakı diapazonun 66.4% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Allient Inc. (ALNT) nədir?
Allient Inc, əvvəllər Allied Motion Technologies Inc adlanan şirkət dəqiqlik və xüsusi hərəkət idarəetmə komponentlərini və sistemlərini layihələndirir, istehsal edir və satır. Şirkət əsasən nəqliyyat, tibbi, aerokosmik və müdafiə, eləcə də elektronika və sənaye, nasoslar və robototexnika sektorlarına xidmət göstərir. O, əsasən Birləşmiş Ştatlar, Kanada, Cənubi Amerika, Avropa və Asiya üzrə fəaliyyət göstərir və satış həyata keçirir. Onun məhsul və həlləri arasında nano dəqiqlikli yerləşdirmə sistemləri, servo idarəetmə sistemləri, hərəkət idarəediciləri, rəqəmsal servo gücləndiricilər və sürücülər, fırçasız servo, fırlanma momenti və özü olmadan motorlar, fırça motorları, inteqrasiya olunmuş motor sürücüləri, dişli motorlar, dişləmə mexanizmləri, artıq və mütləq optik enkoderlər, enerji keyfiyyəti və harmonik problemlər üçün aktiv (elektron) və passiv (maqnit) filtrlər yer alır.
Allient Inc. məlumat
| Sənaye | INSTRUMENTS FOR MEAS & TESTING OF ELECTRICITY & ELEC SIGNALS |
| Əməkdaşlar | 2478 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Allient Inc. (ALNT) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Allient Inc. (ALNT) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Allient Inc. (ALNT) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.ALNT bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi ALNT qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı ALNT qiyməti nə qədərdir?
5.ALNT hazırda ticarət olunur?
6.ALNT 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Allient Inc. hansı sektora aiddir?
8.Allient Inc. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.ALNT P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Allient Inc. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
ALNT Səhm kalkulyatoru
ALNT səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
ALNT səhmi - ABŞ dolları
1.00 ALNT səhm = 95.53 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.



